ME-SA OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş.
Tel. : 0 264 276 94 50-51 Fax : 0 264 276 94 52
ANASAYFA FİRMA PROFİLİ   BAYİLER   DISTRIBÜTORLÜKLER   YETKİLİ SERVİSLER   İNSAN KAYNAKLARI   İLETİŞİM  
FirmaProfili
Firma Profili

Dünya Standartlarında en uygun maliyetler ile temin edilen ürünlerimiz, sizlere verilen sürekli hizmeti aksatmayacak kalite seviyesinde fiyatlandırılmakta ve hiçbir şekilde piyasa dalgalanmalarına kapılarak değişime uğramamaktadır.
Bu sayede, sizler 'Satın alırken' kazanmaktasınız.

ME-SA OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş.

Me-Sa Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. günümüz anlayışına uygun bir kalite tanımının, 'Müşteri isteklerini anında karşılamak' olduğunun farkında olan ve bu hizmeti zamanında ve eksiksiz sunmayı hedefleyen bir kuruluştur. Zamanı etkin kullanarak rakiplerimizden daha hızlı düşünmeyi ve daha önemlisi müşterilemizin açığa çıkmamış taleplerini önceden bulup karşılamayı hedeflemekteyiz.

Dünya Standartlarında en uygun maliyetler ile temin edilen ürünlerimiz, sizlere verilen sürekli hizmeti aksatmayacak kalite seviyesinde fiyatlandırılmakta ve hiçbir şekilde piyasa dalgalanmalarına kapılarak değişime uğramamaktadır. Bu sayede, sizler 'Satın alırken' kazanmaktasınız...

Servis ağı sorumluluk bölgesi yurt genelinde 64 ilde toplam 195 yetkili servisten oluşmaktadır. Yani bir başka değişle il bazında ortalama 3 yetkili servis noktamız ile, Edirne'den Kars'a - Batman'dan Muğla'ya ulaşılabilecek tüm noktalarda servis birimlerimiz bulunmaktadır. Bu servislerin eğitimi, araç gereç parkı, kontrolü ve belgelendirilmeleri yine firmamızca gerçekleştirilmekte olup, devamlı olarak servislerin rutin kontrolleri yapılarak, 'Müşteri memnuniyeti ve maksimum hizmet' esası çerçevesinde, performans ve bilgilendirme düzeyleri çok sık aralıklarla kontrol altında tutulmaktadır. Gerekli görülen bölgelerde yine talep çerçevesinde yeni servis noktaları oluşturulup, performansı yetersiz görülenler kayıtsız şartsız derhal revize edilmektedir.

ME-SA OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş.
D-100 Yanyol Cad Yeşiltepe Mah No:101 54200 ADAPAZARI  Tel. : 0 264 276 94 50-51 Fax : 0 264 276 94 52

COPYRIGHT 2010 ME-SA
POWERED BY
AKTİF BİLGİSAYAR