Hakkımızda

ME-SA OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş.

 

Me-Sa Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. günümüz anlayışına uygun bir kalite tanımının, 'Müşteri isteklerini anında karşılamak' olduğunun farkında olan ve bu hizmeti zamanında ve eksiksiz sunmayı hedefleyen bir kuruluştur. Zamanı etkin kullanarak rakiplerimizden daha hızlı düşünmeyi ve daha önemlisi müşterilemizin açığa çıkmamış taleplerini önceden bulup karşılamayı hedeflemekteyiz.

Dünya Standartlarında en uygun maliyetler ile temin edilen ürünlerimiz, sizlere verilen sürekli hizmeti aksatmayacak kalite seviyesinde fiyatlandırılmakta ve hiçbir şekilde piyasa dalgalanmalarına kapılarak değişime uğramamaktadır. Bu sayede, sizler 'Satın alırken' kazanmaktasınız...

Servis ağı sorumluluk bölgesi yurt genelinde 67 ilde toplam 117 yetkili servisten oluşmaktadır. Bu servislerin eğitimi, araç gereç parkı, kontrolü ve belgelendirilmeleri yine firmamızca gerçekleştirilmekte olup, devamlı olarak servislerin rutin kontrolleri yapılarak, 'Müşteri memnuniyeti ve maksimum hizmet' esası çerçevesinde, performans ve bilgilendirme düzeyleri çok sık aralıklarla kontrol altında tutulmaktadır. Gerekli görülen bölgelerde yine talep çerçevesinde yeni servis noktaları oluşturulup, performansı yetersiz görülenler kayıtsız şartsız derhal revize edilmektedir.

BAŞA DÖN